Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Дні українського козацтва

Время

с 10 октября, 10:00 до 13 октября, 19:00

Телефон

(xxx) xx-34-22 Показать

10-13 жовтня у Дніпропетровському національному історичному музеї пройдуть Дні українського козацтва.

У ці дні у музеї відбудеться ряд заходів, присвячених великому православному святу Покрови Пресвятої Богородиці та пам’яті про найколоритнішу сторінку нашої історії – добу козаччини.

10 жовтня о 14:00  у внутрішньому дворику відбудеться музейних захід з нагоди свята Покрови та Дня українського козацтва. Традиційно з фондів музею будуть виставлені дві унікальні козацькі ікони, присвячені Покрові Пресвятій Богородиці. Крім них буде представлена невелика колекція козацького одягу та побутових речей, що зберігаються у фондах музею. Можна буде не лише зблизька роздивитись найцікавіші експонати, а й почути історію їх виникнення та використання.

Оживити одну з найславетніших сторінок нашої історії допоможуть представники Міжнародної федерації «Бойовий Гопак», які продемонструють козацьку техніку бою, ознайомлять з її особливостями.

Наприкінці свята всі бажаючі зможуть скуштувати справжнього козацького куліша!

Протягом двох днів (12-13 жовтня) у внутрішньому дворику вестиметься показ найрізноманітніших фільмів та передач козацької тематики. Найяскравіші художні та документальні фільми, мультфільми, науково-популярні передачі познайомлять глядачів зі всіма сторонами життя запорожців. 

0 отзывов