Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Ніч у Художньому музеї

Время

17 мая в 17:00

Телефон

(xxx) xx-33-38 Показать

17 травня Дніпропетровський художній музей запрошує всіх мешканців та гостей міста безкоштовно відвідати спеціальні виставки та заходи, підготовлені з нагоди Міжнародного Дня музеїв, який відзначається у світі 18 травня. 

Акція «Ніч у Художньому музеї» розпочнеться о 17:00. 

Відвідувачі зможуть оглянути у ДХМ дві фондові експозиції:

— творів катеринославського символіста Михайла Сапожникова 

— і виставку «Петриківський розпис – колір традицій»;

а також виставки сучасних дніпропетровських художників, котрі працюють у незвичних техніках: 

— живописних робіт Олега Станічнова,

— творчих робіт Світлани Іванченко «Перлинне переродження» (піщано-мушляна мозаїка), 

— творів Лариси Сізової «Мандри» (малярство, живопис на склі).

Кожен із авторів особисто познайомить відвідувачів зі своєю технікою виконання.

О 17:30 розпочнуться майстер-класи і творчі зустрічі зі Світланою Іванченко, Олегом Станічновим та Ларисою Сізовою.

З 18:30 відвідувачам випаде чудова нагода насолодитися живою джазовою музикою у виконанні дніпропетровського колективу «JazzOK».

З 18:00 до 19:00 здійснюватиметься набір груп для відвідування тематичних екскурсій по фондовим виставкам: «Сакральне мистецтво України ХVII – XIX ст. та український портрет ХVIII ст.», «Таємничий світ символів Михайла Сапожникова», «Петриківський розпис — колір традицій».

О 19:30 розпочнеться показ колекцій моделей одягу від студентів Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну.

ДХМ уже вчетверте долучається до міжнародної акції «Ніч музеїв». 2014 року тема Міжнародного Дня музеїв — «Музейні колекції об'єднують». Метою заходу є нагадування про те, що музеї — комунікаційні ланки між поколіннями, культурами, відвідувачами. 

Значна увага цього року надається важливості співробітництва між музеями по всьому світі, їх значенню для духовного та гуманітарного обміну, кращого розуміння суспільством накопичених цінностей людської цивілізації.

У цьому контексті Дніпропетровський художній музей головною темою акції обрав «Співпрацю між музеями або іншими організаціями». У рамках міжнародної акції «Ніч музеїв» нашими партнерами цьогоріч виступають: Музей українського живопису, галереї «Артсвіт» і «Я Галерея», а також Дніпропетровський коледж технологій та дизайну. 

Програма кожного закладу побудована таким чином, що за одну ніч відвідувачі зможуть завітати на декілька цікавих заходів у різний час: арт-центр «Я Галерея» і Музей українського живопису у рамках акції «Ніч музеїв» прийматимуть гостей з 20:00, галерея «Артсвіт» — з 21:00.

0 отзывов