Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Виставка «Нормандія у живописі»

Время

с 15 ноября, 11:00 до 13 января, 19:00

З 15 листопада 2012 року по 13 січня 2013 року у Дніпропетровському художньому музеї експонуватимуться твори французьких художників ХІХ — початку ХХ століть з колекції фонду Регіональної ради Нижньої Нормандії під загальною назвою «Нормандія у живописі».

Уперше в Дніпропетровську можна побачити оригінальні полотна таких славетних мистців, як Ежен Буден, Клод Моне, Теодор Жеріко, Каміль Коро, Огюст Ренуар. 57 робіт, відібраних дирекцією колекції для показу в Україні, відображають основні напрями образотворчого мистецтва ХІХ століття: реалізм, романтизм, імпресіонізм та постімпресіонізм.

Кожна картина колекції пов’язана з Нормандією. На деяких з них можна побачити епізоди з життя художників або місця, де створювалися картини. Тікаючи від наступу промисловості на великі міста, живописці оселялися у Нормандії, аби відчути близькість природи та розвинути свої здібності на пленері, намагаючись вловити і зафіксувати миттєве враження та варіації кольорів цих північних краєвидів. Проте увага мистців була спрямована не тільки на пейзажі, вони зображали також сцени з повсякденного життя селян та рибалок.

Виставку у Франції щорічно відвідують понад 10 тисяч осіб. Колекція з успіхом експонується не тільки у Франції, а й за кордоном. Зокрема в Україні її мали змогу побачити шанувальники мистецтва у Львові та Києві. 

Вход на выставку платный:

взрослые — 40 грн., студенты и пенсионеры — 20 грн.,

школьники — 10 грн.

Выходной день — пятница 

2 отзыва

Диана Лебедева
Диана Лебедева 21 ноября 2012 в 09:28
А Выходной там уже побывал! Скоро отчет в Блоге)
+2
Евгений Чехов
Евгений Чехов 3 декабря 2012 в 15:08
+1. Были. Понравилось. В начале каждого часа мини-презентация. Каталог можно купить на кассе. 75 грн.
+2