Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Етнофестиваль «Українське місто»

Время

14 сентября с 11:00 до 16:00

14 вересня у День міста у Дніпропетровську вперше відбудеться етнофестиваль «Українське місто».

Фестиваль проходитиме на оглядовому майданчику центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Там мешканці та гості міста зможуть побачити роботи учасників ІІ міського Чемпіонату з карвінгу «Кубок Дніпра – 2013», виступи вокальних, хореографічних, фольклорних колективів міста, дитячих театрів моди, а також долучитися до акцій різних торгових марок.

На фестивалі можна буде взяти участь у майстер-класах, які проводитимуть вихованці центрів позашкільної роботи, викладачі та учні шкіл естетичного виховання міста, у конкурсах та вікторинах від партнерів заходу; познайомитися зі стендом «Петриківка єднає зі світом», який представлятиме Дніпропетровський обласний центр «зеленого туризму та ремесел Дніпропетровщини», а також з найяскравішими туристичними об’єктами Дніпропетровська. Також можна буде скуштувати страви сучасної та традиційної української кухні, долучитися до складання мапи України з кришок для консервування, придбати книжкову та сувенірну продукцію на виставці-ярмарку від майстрів з Миргорода, Полтави, Харкова, Львову, Чернівців, Тернополя, Дніпропетровська та області.

Ввечері відбудеться реконструкція подій картини Іллі Репіна «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», церемонія нагородження переможців міського Чемпіонату з карвінгу «Кубок Дніпра – 2013», конкурси «Найкраща Панночка» та «Коронна страва». Після цього виступатимуть народні артисти України Тетяна та Андрій Бабичі, також на гостей свята чекає подарунок – виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г.Г. Верьовки (м. Київ). 

0 отзывов