Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Время

8 июня в 20:00

Цены

Вход — от 400 грн.

Более 20 артистов на сцене, сотни киловатт звука, более 5 тонн декораций, 500 кг метафана, любимые участники «Городского Пикника», быстрые свадьбы и любимые коктейли,- это лишь часть того, что мы приготовим для наших посетителей на территории Парка Развлечений «Лавина».

8 июня в рамках вечеринки «VНОЧИ» состоится первый, в этом году, концерт украинских групп Onuka и The Maneken.

ONUKA – спільний проект відомого українського саунд-продюсера та музиканта Євгена Філатова (The Maneken) і Нати Жижченко. Музика ONUKA – це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та української етніки.

Перший сингл гурту – ‘Look’ – вийшов у 2013 році. З того моменту дискографія поповнилася студійним альбомом ‘Onuka’ (2014) та 5-трековим EP ‘Vidlik’ (2016).

2016 року у Києві ONUKA з Національним оркестром академічних народних інструментів (НАОНІ) представили спільну програму, з якою зібрали повні зали у найбільших містах України. У 2017 році ONUKA стала спеціальним гостем Eurovision Song Contest, після чого ‘Vidlik’ очолив електронні чарти iTunes у Британії, Австралії, Франції, Німеччині та інших країнах. 2017 рік – європейський тур, колаборація з Deep Forest ти численні нагороди від видань та музичних премій. 

0 отзывов